Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci interneta veiakalā apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina preču piegādi vai saņemšanu Pārdevēja norādītajā vietā 5 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes vai saņemšanas laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Interneta veikalā iegādātās preces, saskaņā ar LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktu, patērētājs var atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. 

Atgriešanas noteikumi un nosacījumi (maksimums 10 gab.).

Piemēram:

  • Precēm jābūt jaunām un nelietotām

  • Katrai precei jābūt pilnā komplektācijā

  • Klientiem – fiziskām personām - ir tiesības atgriezt pasūtītās preces 14 dienu laikā

  • Klientiem - Juridiskām personām – ir tiesības atgriezt pasūtītās preces 7 dienu laikā


Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

▪ pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ,

▪ pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

▪ nav uzskatāmu iebildumu par izgatavotā produkta kvalitātes neatbilstību vispārpieņemtajiem standartiem.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.